fbpx
AkbankKredi KampanyalarıOnline Krediler

Akbank Direkt ile N11 Kredi (Şubeye Gitmeden Anında)

Cep telefonu ve yine bazı elektronik eşyalar ile ilgili taksit yasakları sonrasında, bankaların ve bu konuda satış yapan firmaların çözüm  noktası ihtiyaç kredileri oldu. Bu anlamda bir çok kampanya ve uygulama ile tüketicilerin satın almak istedikleri bu eşyalarla ile ilgili ödemeleri için kredi tahsisi kolaylaştırılıyor ve online ortamlardan kredi başvurusu sağlanıyor. Bu kampanyalar arasında en sonuncusu ise Akbank ve N11 birlikteliği ile ortaya çıktı ve epeyce de ses getireceğe benziyor. Şimdi sizler için bu yazımızda; N11 ‘den Yapacağınız Alışverişleriniz için Anında Kredi çekebileceğiniz Akbank Direkt N11 Kredisi ile ilgili bilgi vermeye çalışacağız.

N11 ‘den Alışverişini Yap Şubeye Gitmeden Akbank ‘tan Kredi ile Öde

Evet; n11 ile Akbank arasında yürütülen ortak çalışma sonucunda, n11.com üzerinden yapacağınız alışverişleriniz için Akbank Direkt ile anında kredi başvurusu yapabilir, kredinizin onayı ile birlikte n11.com ‘dan anında ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kredi için tahsis ücreti alınmadığının da altını çizelim. Ayrıca yine n11.com ‘dan alacağınız tüm ürünler için Akbank Direkt ödeme yöntemini kullanarak anında ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Direkt ile N11 Kredisi Hangi Harcamaları Kapsıyor

Akbank Direkt Ödeme sistemi ile tüm kategoriler için yaptığınız alışverişlerde ödemenizi yapabilirsiniz. Ancak eğer Akbank Direkt N11 Kredisi çekecekseniz, bu durumda Araç Satış, Araba, Motosiklet, Elektrikli Bisiklet, Motosiklet Modelleri, Scooter, Bot-Tekne ve Karavan ve Ekipmanları kategorilerinde kredi tahsisi yapılmadığını unutmayın. Bu kategoriler dışında Akbank Direkt n11 Kredisine başvuru yapabilirsiniz.

N11 Alışverişleri İçin Akbank Ne Kadar Kredi Veriyor

N11.com ‘dan yapacağınız alışverişleriniz için Akbank ‘tan kredi çekmek istediğinizde; çekebileceğiniz kredinin asgari limiti 1.000 TL olurken, çekilebilecek maksimum kredi limiti ise 25 bin TL olacaktır. Vade süresi için belirlenen azami süre ise 48 ay yani 4 yıldır.

Nasıl Başvuru Yapacağım

N11 Kredisine başvurmak için öncelikle Akbank Direkt kullanıyor olmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. N11.com üzerinden satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme sayfasına geçiş yapılıyor. Burada “Akbank Direkt Öde” ödeme seçeneğini işaretledikten sonra Akbank Direkt internet bankacılığı giriş sayfası açılıyor. Burada eğer kredi çekecekseniz Akbank Direkt Kredi butonuna, hesabınızdan ödeme yapacaksanız Hesaptan Havale bölümüne tıklıyoruz. Kredi çekecekler ilgili butona bastıktan sonra kredi başvurusu ile ilgili bölüme yönlendirilecek, buradan da kredinin vade süresi, vs. gibi hususları seçerek Ödemeyi Onayla butonuna tıklayarak alışverişlerini tamamlamış olacaktır.

akbank direkt n11 kredisi basvuru ekrani
akbank direkt n11 kredisi

N11.com Kredi Başvurum Reddedilir mi

Bu konuda n11.com ‘un herhangi bir inisiyatifi olmamakla birlikte kredi başvurunuzun onaylanacağı ya da reddedileceği noktasında karar Akbank ‘a ait olacaktır. Elbette kredi notunuz, ödenmemiş kredi ve kredi kartı borçları gibi konular bu kredi tahsisinde dikkate alınacaktır.

N11.com ‘dan Satın Aldığım Ürünü İade Etmek İstediğimde Ne Olacak

Eğer n11.com ‘dan satın aldığınız ürünü geçerli sebeplerle iade edecek olursanız, bu durumda kredi kullanmadan Akbank Direkt hesaptan havale ile ödeyenlerin parası hesaplarına iade edilmektedir. Ancak kredi çektiyseniz bu durumda kredi hemen iptal edilmeyecek, n11.com ‘dan iade talebinizin kabulü sonrasında 30 gün içerisinde Akbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25 ‘i arayarak kredinizi iptal ettirmeniz gerekecektir. İptal işlemleri için herhangi bir ücret alınmaz ve paranız tam olarak iade edilecektir.

akbank direkt odeme nasil yapilir
akbank direkt odeme

Akbank Direkt n11.com Kredisi İle Cep Telefonu Alınır mı

Az önce de bahsettiğimiz üzere; belli kategoriler haricinde tüm alışverişleriniz için Akbank Direkt n11.com kredisi çekebilirsiniz. Bu kategorilere cep telefonu ürünleri de dahil olduğu için herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

Akbank Direkt Kullanmayanlar Ne Yapacak

Bu kampanyalardan faydalanmak için kesinlikle Akbank Direkt kullanmanız gerekiyor. Eğer Akbank Direkt İnternet Bankacılığı şifreniz yok ise bu bölümden detayları  öğrenebilir ve sadece 5 dakika içerisinde Akbank Direkt İnternet Bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu