fbpx
AkbankOnline Krediler

Akbank Şubeye Gitmeden Kredi 25 Bin TL Başvur Paranı Al

Kredilere başvurma konusunda bankaların artık tüketicilerin işini iyice kolaylaştırdığını söyleyebiliriz. Bu bankalardan birisi de Akbank. Akbank tüketicilerine şubeye gitmeden kredi başvurusu yapma imkanı sağlamakta, ayrıca yaptığınız başvurunun onaylanması ile birlikte paranızı anında hesabınıza yatırmaktadır. Şimdi sizler için; Akbank şubeye gitmeden kredi 25 bin TL başvurusu ve paranızı nasıl alacağınız konusunda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

akbank şubeye gitmeden kredi
akbank subesiz kredi basvurusu 25 bin tl

Akbank Şubelerine Gitmeye Gerek Yok

Akbank ‘tan kredi başvurusu yapmak için Akbank şubelerine gitmenize gerek yok. Çok basit bir iki işlem ile hemen kredi başvurunuzu yapabilir ve onaylanması halinde anında kredinizi hesabınıza alarak çekebilirsiniz. Dilerseniz bu başvuruları yapabileceğiniz kanalları da sizlere hemen aktaralım.

Akbank Şubesiz Krediye Nereden Başvurulur

Akbank ‘tan şubesiz kredi için başvurabileceğiniz 4 platform bulunmaktadır. Bunlar;

 • Akbank Direkt İnternet Bankacılığı
 • Akbank Direkt Mobil Bankacılık
 • Akbank Direkt Kredi Başvuru Formu
 • Akbank Müşteri Hizmetleri telefon bankacılığıdır.

Akbank Direkt İnternet Bankacılığı ile Şubesiz Kredi Başvurusu

Bu platform Akbank müşterileri için özel bir platform olup, Akbank Direkt İnternet bankacılığına müşteri numaranız ve şifrenizi yazdıktan sonra giriş yapıp, akabinde de BAŞVURULAR bölümünden Kredi Başvurusu alt menüsü üzerinden ulaşabilirsiniz. Çekmek istediğiniz kredi ve vade süresini seçtikten sonra başvurunuzun tamamlanması akabinde hemen size kredinizin onaylanıp onaylanmadığı bildirilecek ve onaylanırsa paranız anında hesabınıza geçecektir.

Akbank Direkt Mobil Bankacılık ile Şubesiz Kredi Başvurusu

Yine aynı şekilde Akbank müşterilerine özel bir başvuru yöntemi olmakla birlikte, yine müşteri numaranız ve şifreniz ile birlikte Akbank Direkt Mobil uygulamasına girip, buradan Başvuru ve Nakit ihtiyaçlarım bölümünden Akbank Direkt Kredi ‘yi seçmeniz, sonrasında ise çekilecek kredi miktarı ve vade süresini seçerek başvurunuzu tamamlamanız yeterlidir. Sonrasında kredinizin onayı ile birlikte yine paranız anında hesabınıza yatırılacaktır.

Akbank Direkt Kredi Başvuru Formu ile Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

Bu başvuru yöntemi Akbank müşterisi olmayanlar tarafından da kullanılabilir. Akbank ‘ın resmi internet sitesi olan  www.akbank.com.tr adresi üzerinden kredi başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Akbank Müşteri Hizmetlerinden Kredi Başvurusu

Akbank ‘ın telefon bankacılığı numarası olan 444 25 25 nolu telefonu arayarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Tüm süreç aynı mobil ve internet bankacılık gibi online olarak herhangi bir şubeye gitmeye gerek kalmadan ilerlemektedir. Kredinizin onaylanması ile birlikte hemen paranız hesabınıza yatırılacak ve paranızı çekebileceksiniz.

Şubeye Gitmeden Kredi Başvurularında Belge İsteniyor mu

Şubeye gitmeden yapacağınız kredi başvurularında Akbank sizden herhangi bir belge talebinde bulunmuyor. Yapacağınız tek iş; başvuru sırasında size sunulan kredi sözleşmelerini elektronik ortamda onaylamak olacaktır. Elektrik ortamda onaylama dediğimiz şey de; size Kredi sözleşmesi sunulduğunda Onayla/Kabul Ediyorum butonuna tıklamak olacaktır. Özellikle tüm tüketicilerin merak ettiği husus olan; soruya da cevap verelim. Akbank bu krediyi tahsis ederken başvurucu kişilerden herhangi bir gelir belgesi talep etmiyor. Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu ile birlikte onay alındıktan sonra sadece online ortamda sözleşmeler kabul ediliyor ve kredi süreci tamamlanıyor.

Şubeye Gitmeden Ne Kadar Kredi Çekebilirim

Akbank şubeye gitmeden kredi başvurularında tahsis edilen maksimum kredi miktarını 25 bin TL olarak belirlemiştir. Bu rakama kadar olan kredi başvurularınız, şartları taşımanız halinde onaylanacak ve anında hesabınıza aktarılacaktır. 25 bin TL ‘den fazla başvurmanız mümkün değildir. 25 bin TL ve üzerinde bir rakam için kredi başvurusunda bulunmak isteyenlerin, kendilerine en yakın şubeye giderek buradan bizatihi başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Aylık Taksitler Ne Kadar Olur : Örnek Hesaplama

Akbank ‘ın 25 bin TL 12 ay vadeli kredisinde şartlar; faiz oranı yüzde 1,45, binde 5 oranında olmak üzere 125 TL kredi tahsis ücreti, aylık taksitler 2 bin 356 TL olacaktır.

Akbank ‘ın 25 bin TL 24 ay vadeli kredisinde şartlar; faiz oranı yüzde 1,45, binde 5 oranında olmak üzere 125 TL kredi tahsis ücreti, aylık taksitler 1.383 TL olacaktır.

Akbank ‘ın 25 bin TL 36 ay vadeli kredisinde şartlar; faiz oranı yüzde 1,45, binde 5 oranında olmak üzere 125 TL kredi tahsis ücreti, aylık taksitler 1040 TL olacaktır.

Akbank ‘ın 25 bin TL 48 ay vadeli kredisinde şartlar; faiz oranı yüzde 1,45, binde 5 oranında olmak üzere 125 TL kredi tahsis ücreti, aylık taksitler 912 TL olacaktır.

Sitemizde paylaştığımız bilgiler ışığında başvurunuzu yapabilir ve bunun yanı sıra Şubesiz kredi veren tüm bankaları ve kredi tekliflerini öğrenmek ve başvuruda bulunmak için bu yazımıza göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemizde yer alan Kredi Kampanyaları bölümünü de takip ederek, tüm bankaların en güncel faiz oranlarını ve konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi kampanyalarına tek bir tık ile ulaşabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Akbank şubeye gitmeden kredi başvurusu yaptıktan sonra sizden herhangi bir gelir belgesi vs isteyebiliyor mu isterse ne yapacağız şubeye mi gitmemiz gerekiyor. Sürekli başvurmak kredi notu mu düşürür mü kredi çıkmayacaksa başvurmak istemiyorum

  1. Merhabalar Halit Bey;
   Şubeye gitmeden online kredi başvurularında; bankalar sizlerden herhangi bir belge talep etmez. Buna gelir belgesi de dahildir. Yani bu krediler gelir belgesiz kredi şeklindedir. Ancak her daim olduğu gibi; bankaların belge talep edebilme hakları saklıdır. Dolayısıyla bu krediye herhangi bir belge ibraz etmeden başvurabilirsiniz. Sürekli kredi başvurusu yapmak elbette kredi notunuzu etkileyecektir. Dolayısıyla bir kredi başvurusu yapmadan önce hangi bankadan yapacağınıza karar vermeli ve buna göre işlem yapmalısınız. Akbank dışında şubeye gitmeden kredi veren bankalar (tüm bankalar) ile ilgili yazımıza sitemizde üzerinden ulaşabilirsiniz.

 2. Şubeye gitmeden kredi muhabbetlerine pek inanmıyordum da artık inanmaya başladım. Akbank tak diye 10 bin verdi şaştım kaldım

 3. dijital bankacılık artık nerelere geldi. yakında bizden habersiz de kredi verecekler :) akbank faiz oranları da iyi alınır ben de şubeye gitmeden başvurayım bakalım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu