fbpx

Akbank Online Kredi Başvurusu 30 bin TL 12-24-36 Ay

Şubeye gitmeden internetten kredi kullanmak isteyen tüketicilerin yararlanabileceği bankalardan birisi de Akbank’tır. Ödüllü bankacılık uygulaması Direkt Mobil başta olmak üzere dijital kanallar aracılığıyla tüketicilerin nakit ihtiyacını kısa süre içerisinde karşılayan Akbank, yaygın şube ve ATM ağıyla da tüketicilerin en sık tercih ettiği bankalardan birisi olmayı başarmıştır.

Geçtiğimiz günlerde Direkt mobil uygulaması için bir yeniliği daha hayata geçiren Akbank, eklediği Salla Ne Kadar Kredi Kullanabileceğini Öğren sekmesi aracılığıyla tüketicilerin başvuru yapmadan ne kadar kredi kullanabileceğini öğrenmesine imkan sağlamaya başlamıştır. Bu sekme, kredi başvurusunun olumsuz yanıtlanmasının önüne geçmek için kredi başvurusundan önce kullanılabilir.

Akbank Online İhtiyaç Kredisi

Akbank, resmi ve idari tatiller de dahil olmak üzere haftanın her günü kredi tahsis etmek isteyen tüketicilere kesintisiz hizmet sunmaktadır. Yalnızca üç dokunuşla kredi başvurusu yapabilen tüketicilerin Direkt Kredi kapsamında 30 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacını 36 ay vadeyle karşılaması mümkündür.

Olumlu yanıtlanan krediyi tahsis etmek isteyen tüketicilerin gelir belgesi ibraz etmesi, evrak imzalaması, kefil göstermesi ya da teminat vermesi gerekmez. Saniyeler içerisinde onaylanan kredisini hesabına aktarabilir.

Akbank Online Kredi Şartları

Akbank, hayata geçirdiği yeni bir algoritma ile tüketicilerin kredi başvurusu yapmasını beklemeden risk analiz raporlarını saklamaya başlamıştır. Bu kapsamda tüketicilerin belirli bir limite kadar anında kredi kullanabilmesi mümkünken, bu limitin üzerindeki limitlere yapılan başvuru durumunda yüksek kredi notu en belirleyici unsur olarak öne çıkacaktır. Kredi kullanacak kişiler ne kadar limitle anında kredi kullanabileceğini Telefonu Salla Kredini Gör Anında sekmesi aracılığıyla öğrenebilir. Diğer gereklilikler ise şu şekildedir:

  • 18 yaşından büyük olmak,
  • C. vatandaşı olmak,
  • En az 3 aydır SGK’lı olarak çalışmak ve 12 ay SGK primi yatırmış olmak.
İlginizi Çekebilir :  N Kolay Kredi Online Kredi Başvurusu 30 Bin TL 36 Ay Vade

Akbank Direkt Online Kredi 30 Bin TL Hesaplaması

Akbank aracılığıyla ihtiyaç kredisi kullanacak tüketiciler vade veya miktar fark etmeksizin % 3,21 oranında faiz ödemesi yapmak durumundadır. Faiz ödemesine ek olarak % 0,5 oranında kredi tahsis ücreti de ödenmelidir, ancak kredi miktarına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden dolayı bu masraf aşağıdaki hesaplamaya dahil edilmemiştir.

30 bin TL’lik kredi için başvuru halinde yapılması gereken ödeme:

  • 12 ay vade için her ay 3169 TL, toplamda 38.030 TL,
  • 24 ay vade için her ay 1937 TL, toplamda 46.509 TL,
  • 36 ay vade için her ay 1554 TL, toplamda 55.952 TL,
  • 48 ay vade düzenleme ile kullanıma kapatılmıştır.

Akbank Direkt Online Kredi Başvurusu

Akbank’a kredi başvurusu iletmek isteyen tüketicilerin hali hazırda Akbank müşterisi olması halinde Direkt mobil uygulamasını kullanması gerekir. Krediler > İhtiyaç Kredisi adımlarının takip edilmesine istinaden mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla kredi başvurusu iletilebilir. Kredi başvurusu çok kısa bir süre içerisinde değerlendirilecek ve yine aynı sayfa yardımıyla cari hesaba tahsis edilebilecektir.

akbank online kredi

Akbank müşterisi olmayanlar ise Akbank’ın web sitesine giriş yaptıktan sonra Ürünler > Benim İçin > İhtiyaç Kredisi > Direkt Kredi > Hemen Başvur adımlarını takip etmelidir.

Sitemizde yer alan Online Kredi Başvurusu Yapabileceğiniz 10 Banka 20 Bin TL konulu yazımızı da ortalama 3 dk içerisinde okuyabilir ve anında kredi başvurunuzu oluşturarak, paranızı hesabınıza alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git