fbpx

08502220724 Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi

| |

Teknolojik dönüşümüne hızla devam eden Vakıfbank, tüketicilere neredeyse imkan olan her alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Bu kapsamda geçtiğimiz dönemde çağrı merkezinin güvenliği ve teknolojik olarak yenilenebilmesi için milyonlarca liralık yatırım yapan Vakıfbank, sesli yanıt sistemi sayesinde tüketicilerin neredeyse her türlü bankacılık işlemini dakikalar içerisinde yerine getirebilmesine imkan vermektedir.

vakifbank cagri merkezi numarasi nedir

Vakıfbank Çağrı Merkezi Numarası 

Vakıfbank çağrı merkeziyle iletişime geçmek için yurt içinden 0850 222 0 724, yurt dışından ise 0090 0850 222 0 724 numarasını aramak yeterli olacaktır. Resmi tatiller de dahil olmak üzere haftanın her günü hizmet veren çağrı merkezini aradığınızda kart numaranız, müşteri numaranız ya da TC kimlik numaranız için tuşlama yapmanız istenir. Bu tuşlama sonrasında müşteri temsilcisine bağlanmanız halinde gerekli güvenlik prosedürleri tamamlanmış olur ve çok daha kısa süre içerisinde işlemlerin halledilebilmesi mümkün hale gelir.

Vakıfbank Telefon Bankacılığı Başvuru

Telefon bankacılığı uygulaması sayesinde tüm bankacılık işlemlerinin müşteri temsilcileri aracılığıyla güvenle yapılabilmesi mümkün olur. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymaksızın tamamen tüketici adına müşteri temsilcisi tarafından bankacılık işlemlerinin yapılabilmesi için öncelikle telefon bankacılığı başvurusu yapılması gerekir.

Şubede hesap açılışı sırasında Bireysel Ürün ve Hizmet Paket Sözleşmesi’ni imzalamayan tüketicilerin bir defaya mahsus şubeye giderek telefon  bankacılığı kanalını kullanıma açtırmak üzere imza vermesi gerekir. Buna karşın çoğu banka hesap açılışı sırasında bu imzayı alır ve bu durumda telefon bankacılığı başvurusunun yapılabilmesi için 0850 222 0 724 numaralı çağrı merkezinin aranması yeterli olacaktır.

Telefon Bankacılığıyla Yapılabilecek İşlemler

Telefon bankacılığı aracılığıyla akla gelebilecek neredeyse tüm bankacılık işlemlerinin yapılması mümkün olur. Tüketiciden onay alınmasına istinaden;

 1. Her türlü kredi kartı işlemi,
 2. Her türlü hesap işlemi ve bilgi paylaşımı,
 3. EFT, havale veya SWIFT (yurt dışı para transferi) gibi işlemler,
 4. SMS blokesi kaldırma, internet bankacılığı şifresi değiştirme, kilit kaldırma vb. teknik işlemler,
 5. Fatura ödemesi yapma veya GSM TL yükleme gibi işlemler,
 6. Fon alım satımı, hisse alım satımı vb.
 7. Döviz, altın, gümüş vb. her türlü alım satım işlemi,
 8. Hesap hakkında veya farklı spesifik konularda her türlü yardım ve bilgilendirme hizmeti yerine getirilebilir.
İlginizi Çekebilir :  Vakıfbank 50 bin TL İhtiyaç Kredisi ve Örnek Ödeme Planı
08502220724 vakifbank musteri hizmetleri cagri merkezi

Bu işlemlerin yapılabilmesi için mutlaka gerekli teyitleri vermiş olmak, telefon bankacılığı şifresini tuşlamak ve banka hesabınıza kayıtlı GSM numarasına iletilen SMS’i doğrulayabilecek durumda olmanız gerekir. Aksi taktirde gerekli güvenlik teyitleri sağlanamayacağından dolayı bazı işlemlerin yapılması mümkün olmayabilir.

Telefon Bankacılığı Ücretli Mi?

Telefon bankacılığı ücretli değildir, ancak operatörünüz tarifenize bağlı olarak değişmekle birlikte ücret ödemesi talep edebilir. Paketiniz içerisinde sabit telefonlarla konuşabileceğiniz dakikanız varsa operatörünüze de herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Sitemiz üzerinden Vakıfbank EFT Ne Zaman Hesaba Geçer ile ilgili diğer bilgilere de kolayca ulaşabilirsiniz.

Önceki Yazı

444 43 65 Bank Pozitif Müşteri Hizmetleri Numarası Çağrı Merkezi

Kasko Zorunluluğu Olmadan Taşıt Kredisi Veren Bankalar

Sonraki Yazı

“08502220724 Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi” üzerine 5 yorum

 1. bankanızdan pazara gelen gunlerde maaş alınamıyor örnek çanakkale biga şubesinden annem asiye tufan maaşinı alamadı 27.01.2019

 2. cagri merkezini gunde 4 sefer ariyorum her aramamda yaklasik 15 dakika bekletildigim halde bir turlu musteri temsilcileriyle gorusemiyorum toplamda telefonda 2 saat beklemisimdir.bana bir alternatif sunarmisiniz.

  • Merhaba Ayhan Bey,
   Maalesef bu yönde şikayeti olan okurlarımız oldukça fazla. Vakıfbank müşterisi iseniz; bankanızda kayıtlı olan telefon numaranızdan ararsanız çok daha çabuk bağlanma imkanı bulabilirsiniz.

 3. yurt dışından müsteri hizmetlerini arıyorum 10 gündür şebeke meşgul çalıyor bu ne biçim hizmet basit bir işlem için türkiye mi gelmem lazım

 4. hesap numaramdan mesaj attım uzun zamandır bekliyorum halen cevap gelmedi ayrıca iletişim numaranızdan size ulaşmak mümkün değil inanın bıktım

Yorum yapın