fbpx
Vakıfbank

Vakıfbank Özel Kampanya : 60 Ay Vadeli Bayram Kredisi

Bayramda kredi kullanmak isteyen tüketicilerin cazip faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanabileceği kurumlardan birisi de Vakıfbank’tır. Vakıfbank aracılığıyla tahsis edilen ihtiyaç kredileri hem düşük faizli hem de esnek ödeme planına sahip olacak şekilde kısa süre içerisinde kullanılabilmektedir. Bu kapsamda Vakıfbank Bayram Kredisi ödeme planı, hakkında bilinmesi gereken detaylar ve başvuru yöntemleri gibi konulara değinilmesi önemlidir.

Vakıfbank Bayram Kredisi

Her yıl olduğu gibi bu bayramda da tüketicilerin cazip faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanabilmesini mümkün kılan Vakıfbank sayesinde kısa süre içerisinde yüklü miktardaki kredi ihtiyaçlarının karşılanması mümkündür. Gelir belgesinin ibraz edilmesi sonrasında 60 aya varan vadelerle kullanılabilen ihtiyaç kredisi ürününün en önemli özelliği aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ertelemeli, 3 ayda 1 eşit taksitli ya da balon ödemeli gibi çeşitli esnek ödeme planlarına konu olabilmesidir.

Vakıfbank Bayram Kredisi Hesaplaması

Vakıfbank aracılığıyla ihtiyaç kredisi kullanacak tüketicilerin her ay % 0.99 oranında faiz ödemesi yapması gerekir. Piyasa ortalamasının altındaki bu maliyete ek olarak % 0,5 oranında finansman tahsis ücreti ve hayat sigortası primleri de kredi kullanımının öncesinde yatırılmalı ya da kredi içerisinden karşılanmalıdır. Bu iki maliyet kullanılan kredinin miktar ve vadesine göre değişebileceği için aşağıdaki hesaplamaya dahil edilmemiştir.

10 bin TL için ihtiyaç kredisi başvurusu yapılması halinde:

  • 12 ay vade için her ay 899 TL, toplamda 10.788 TL,
  • 24 ay vade için her ay 481 TL, toplamda 11.552 TL,
  • 36 ay vade için her ay 343 TL, toplamda 12.348 TL
  • 48 ay vade için her ay 274 TL, toplamda 13.178 TL
  • 60 ay vade için her ay 234 TL, toplamda 14.040 TL  ödeme yapılması gerekir.

  20 bin TL için kredi başvurusu yapılması halinde:

  • 12 ay vade için her ay 1.798 TL, toplamda 21.577 TL,
  • 24 ay vade için her ay 962 TL, toplamda 23.104 TL,
  • 36 ay vade için her ay 686 TL, toplamda 24.697 TL,
  • 48 ay vade için her ay 549 TL, toplamda 26.356 TL
  • 60 ay vade için her ay 468 TL, toplamda 28.081 TL  ödeme yapılması gerekir.

Vakıfbank Bayram Kredisi Başvurusu

Vakıfbank tarafından düzenlenen bayram kredisi kampanyasına başvuru yapmak isteyen tüketicilerin yararlanabileceği 4 farklı hizmet kanalı bulunmaktadır.

Vakıfbank şubeleri aracılığıyla kredi başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin en yakın Vakıfbank şubesine nüfus cüzdanı ve gelir belgesiyle giderek kredi talebini iletmesi mümkündür.

SMS ile başvuru yapmak isteyen tüketicilerin KREDİ, TCKN, Aylık Gelir yazıp 5724’e SMS atması yeterli olacaktır. (ÖRNEK: KREDI 12345678901 1000)

Vakıfbank mobil uygulaması aracılığıyla kredi başvurusu yapacak tüketicilerin hesaplarına giriş yaptıktan sonra Krediler sekmesi altında yer alan başvuru butonunu kullanarak taleplerini iletmesi mümkündür.

Vakıfbank’ın internet sitesi aracılığıyla başvuru yapmak isteyen tüketiciler şubesiz bankacılık hizmeti sayesinde internet üzerinden de ön başvurusunu bankaya iletebilmektedir.

vakıf bayram kredisi 20000
vakifbank ozel kampanya bayram kredisi

Gerekli Belgeler

Nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve sabit telefon, elektrik ya da doğalgaz faturası ibraz edilmesi kredi talep etmek için yeterlidir. Tüketicilerin herhangi bir teminat gösterecek olması halinde bu malın sahipliğini doğrulayan çeşitli belgeleri de beraberinde ibraz etmesi gerekir.

Tahsis

Vakıfbank müşterisi olunsun ya da olunmasın kredi tahsisi için mutlaka şubeye gidilmesi gerekir. Onaylanan kredi taleplerine istinaden kredi kullanım sözleşmesi ve diğer belgelerin ıslak imzayla şubede imzalanması gerekir.

Ziraat Bankası 20 Bin TL Bayram Kredisi ile ilgili yazımızı da okuyabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu