fbpx
Online Kredi KartıTürkiye Finans

Türkiye Finans En Hızlı Kredi Kartı Online Başvuru Yöntemleri

Online kredi kartı başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin yararlanabileceği bankalardan birisi de Türkiye Finans Katılım Bankası’dır. İnternet üzerinden iletilen kredi kartı başvurularını aynı gün içerisinde değerlendiren Türkiye Finans, tüketicilerin çok kısa bir süre içerisinde Bonus özellikli kredi kartı sahibi olmasını mümkün kılmaktadır.

Türkiye Finans Kredi Kartları

Türkiye Finans’ın tüm kredi kartları Bonus özelliklidir. Hali hazırda en sık kullanılan kredi kartı ürünü Happy Kart olsa da harcama alışkanlıklarına bağlı olarak Gold ve Platinum ürünlerinin olanaklarından yararlanılması da mümkündür. Tüketiciler aylık gelirlerine bağlı olarak doğrudan Gold veya Platinum kredi kartlarına da sahip olabilir, şubeler bu nedenle gelir belgesi ibrazı talep edebilir. Happy Kart, Happy Kart Gold, Happy Kart Platinum, Happy Zero, Happy Anne, Hapy Kahramanmaraşspor ve hac-umre harcamalarında kullanılabilecek Haremeyn Kart tüketicilerin kullanabileceği kredi kartlarıdır.

Türkiye Finans Kredi Kartı Avantajları

Türkiye Finans’ın Haremeyn Kart haricindeki tüm kredi kartları bonus özelliklidir. Bu açıdan Bonus’un sağladığı tüm avantajlardan yararlanılabilir ve sık güncellenen kampanya listesine dahil olunarak tüm kampanyalara ücretsiz katılım sağlanabilir.

Yapılan harcamalardan bonus kazanılır ve kazanılan bonuslar farklı harcamalarda kullanılabilir. 200 binden fazla üye işyeri bulunan Bonus, üye iş yerlerinden yapılan harcamalara daha yüksek oranlarla bonus vermektedir. Dolayısıyla tüketicilerin çoğu alışverişini daha yüksek oranlı indirimlerle yapması mümkün olur.

Türkiye Finans Kredi Kartı Online Başvuru Yöntemleri

Türkiye Finans’ın Happy Kart, Happy Kart Gold ve Happy Kart Platinum ürünleri için internetten başvuru yapılabilmektedir. Kredi kartı başvurusu yapmak isteyen tüketiciler Türkiye Finans’ın web sitesine giriş yaptıktan sonra Ana Sayfa > Bireysel > Kredi Kartları > Hemen Başvur adımlarını takip etmelidir.

İletilen kredi kartı başvuruları çoğu zaman aynı gün içerisinde değerlendirip sonuca bağlanır, fakat yoğunluğa bağlı olarak bankanın 24 saat müddet istediği unutulmamalıdır.

İnternet üzerinden yapılan başvuruya ek olarak Happy Kart için Happy boşluk TCKN yazıp 2442’ye kısa mesaj göndererek de talepte bulunulabilir. SMS ile iletilen kredi kartı başvurusu ön başvuru niteliğindedir ve beyan edilen son gelir dikkate alınır. Dolayısıyla daha yüksek limitli bir kredi kartı için şubeye gelir belgesi ibraz edilmelidir.

Kimler Kredi Kartı Alabilir

İnternet veya mesajla başvuru yapılması fark etmeksizin iletilen tüm kredi kartı başvuruları öncelikle kredi notuna ilişkin değerlendirmeye alınır. Yapılan değerlendirme sonrasında kredi kartı almak için yeterli kredi notuna sahip tüketicilerin gelirine oranla ne kadar limit kullanabileceği de yine kredi notuna bağlıdır. Dolayısıyla yüksek kredi notu, yüksek limitli bir kredi kartının anahtarıdır. Ek olarak T.C vatandaşı olunması ve 18 yaşından büyük olmak da gerekir.

Türkiye finans kredi kartı
turkiye finans online kredi karti

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Türkiye Finans’a iletilen kredi kartı başvurusunun durumunu sorgulamak isteyen tüketicilerin çağrı merkezinden yararlanması gerekir. 0850 222 22 44 numaralı çağrı merkezini arayan tüketiciler kredi kartı müşteri temsilcisine bağlanarak kredi kartı başvurusunun durumunu ya da kredi kartının nerede olduğunu öğrenebilir. Kredi kartları çoğunlukla en yakın şubeye teslim edilmekte ve tüketicinin kredi kartını şubeden alması beklenmektedir.

Sitemizin Online Kredi Kartı bölümü buradan ziyaret ederek https://onlinekrediler.net/online-kredi-karti/ bankaların güncel kredi kampanyalarını inceleyebilir, yine Türkiye Finans tarafından sunulan konut kredisi kampanyası ile ilgili bilgi paylaştığımız Türkiye Finans Konut Kredisi Hesaplama 150 Bin TL konulu bölümü buradan ziyaret edebilir ve ilgili yazımızı da okuyabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu