İş Bankası Şubeye Gitmeden Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Uzun bir zamandır hayatımızda aktifliğini sürdüren İş Bankası, yenilikçi tavrı ve birey odaklı çalışmalarıyla dikkatleri üzerinde toplayan bir bankadır. Son zamanlarda gelişen teknolojiyi en iyi şekilde yansıtmakta ve yapmış olduğu çalışmalara bir yenisini daha eklemiştir. Bu konuda İş Bankası Şubeye Gitmeden Kredi sloganıyla beraber, herhangi bir şekilde şubeye gitmeden online kredi imkanı sağlamakta ve kısa bir süre içerisinde sonuçlandırmaktadır. Bu tür yeni projelerin lideri olan İş Bankası, kredinin çıkması durumunda aynı gün kredi tutarını hesabınıza aktarmaktadır.

İş Bankası Şubeye Gitmeden Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

İş Bankası Şubeye Gitmeden Kredi

İş Bankası Şubeye Gitmeden Online Kredi Şartları

Bilindiği gibi her bireyin geçmişindeki finansal ürünleri kullanma durumuna kredi notu belirlenmektedir. Yapılan kredi kartı harcamaları ve kredi ödemelerine göre oluşturulan kredi notları, bu kredi için aranan ilk şarttır. Eğer yeterli kredi notunuz varsa, sizlerde bu krediden faydalanabilirsiniz. Bunun dışında düzenli gelir belgenizin raporlar halinde sunulması ve aktif olarak sigortalı çalışan olmanız gerekmektedir. Aslında bilinen kredi süreciyle, aynı süreç aktiftir. Fakat 24 saat boyunca başvuru yapabilirsiniz ve başvuru yaparken herhangi bir şart aranmaz.

İş Bankası Şubeye Gitmeden Online Krediye Nasıl Başvuru Yapılır?

Sizlerde İş Bankası online Kredi kampanyasından yararlanmak istiyorsanız, https://www.isbank.com.tr/internet/ adresine giriş yapmanız gerekmektedir. Açılan ekranda sizlerin kimlik numarası, gelir tutarı, istenilen kredi tutarı, vade vb gibi bilgiler istenmektedir. Bu alanları başarılı şekilde doldurduktan sonra, krediniz onay için gönderilir. Eğer onay gelirse, kredinizi ister şubeden çekebilir, isterseniz de o an hesabınıza aktarılmasını talep edebilirsiniz.

Ayrıca şubeye gitmeden kredi başvurusu yaparken, maksimum 25 bin TL tutarına kadar şart olduğunu unutmayınız. Bunun dışında 48 aya kadar vade imkanı verildiği gibi, uygulanan faiz oranı da %1.29’dan başlamaktadır. Buna ek olarak dosya masrafları ve sigorta ücretleri de, bu kredide oldukça uygun tutulmuştur ve 10.000 TL ve üzeri kredilerde yıllık hayat sigortası yapılmaz. Sizlerde bu krediye başvurmak ve aynı zamanda detaylı bilgi almak için, http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/aninda-kredi adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Garanti One Nedir Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Örnek Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası ‘ndan 10 bin TL ‘lik bir online kredi başvurusunda bulunacağınızı düşünürsek, 36 ay vadeli geri ödemesinde aylık taksitleriniz 364 TL olacaktır. Bu kredi için toplam geriye ödeyeceğiniz rakam ise 13 bin 119 TL ‘ye tekabül edecektir.

Etiketler:

data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num="4" data-matched-content-columns-num="1" data-ad-format="autorelaxed">
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git