fbpx
Arabalar

70 bin TL ‘ye Alınabilecek 0 km ve ikinci El Araç Önerileri

Araç fiyatlarının artış göstermesi sürekli olarak devam etmeye devam ediyor. Satan sattığı paraya daha iyi araba alamıyor, araba almak isteyen de aksine her geçen gün yükselen piyasa nedeniyle yaya kalıyor. Bunun sebepleri arasında elbette arabaların artık çok daha donanımlı ve teknoloji açısından zengin içeriğe sahip olmaları da var. Dolayısıyla buna bağlı olarak araç fiyatları da her geçen gün artış gösterecektir. Araç almak isteyen vatandaşlar, belirli kampanyalar ve avantajlı finansman destekleri ile beraber, uzun dönemde güzel araçlara sahip olabilmektedir. 70 bin TL 0 kilometre ve aynı zamanda alınabilecek ikinci el araçlar hakkında önerilerimizi sunacağız.

  • Citroen C4 CACTUS

Citroen son zamanlarda kendini bir hayli geliştirmiş ve ileri seviyelere taşımış bir araçtır. Yeyni C3 VE C4 modellerinde eş zamanlı olarak yeni tasarımlara gitmiş ve üst düzey donanımlı araçlarını üretmiştir. Şuanda 70 bin TL bandında alınabilecek mantıklı bir araç olan C4 Cactus, aslında dizel araçlar arasınad en tasarruflu olan modeldir. Doğal olarak sizlere ilk önerimiz budur. 1.33 den 1.6 litreye kadar farklı üretim modelleri bulunmaktadır.

  • DACİA DUSTER

Renault markasının kardeşi olan Dacia, en tasarruflu araçlar arasında yer almaktadır. Dacia Duster aslında Arazi araçları arasında geçer ve Jip diye bilinmektedir. Hem kaliteli bir görünüm hem de sportif tasarım arayanlar için önerimiz olan bu araç, 70 bin TL bandında sizlere önerebileceğimiz kaliteli bir araçtır. Hem yakıt az yakıyor hem de büyük olmasıyla, geniş aileleri heyecana düşürüyor.

  • VOLKSWAGEN GOLF

Alman araba markalarının önde gelen modeli olan Golf, son zamanlarda Golf 7 tasarımı ile duyurulmuştur. Golf 7 kasası aslında birçok araca taş çıkaran niteliklerdedir. 70 bin TL bandında yer alan en mantıklı araç tavsiyemiz sizlere GOLF’dür. Bu aracın 1.0’dan 2.0 a kadar üretimli ve benzinli-dizey olmak üzere motor tipleri bulunmaktadır. Hem sporitf hem de klasik sevenler için iyi bir araçtır.

  • TOYOTA COROLLA

Toyota Corolla aslında piyasada fazlasıyla tutulan bir araçtır diyebiliriz. Öyle ki hem hatchback hem de sedan modelleri bulunmaktadır. Geniş aileler için kaliteli bir araç olan Corolla sizlere iyi bir öneri olabilir. 1.33’den 1.6’ya kadar hem benzinli hem de dizel motoru bulunan bu araç, orta segmentli araçlar arasında son derece kaliteli özellikleri barındıran bir donanıma sahiptir.

70 bin TL ‘ye Alınabilecek 0 km ve ikinci El Araç Önerileri
70 bin tl ye araba
  • FİAT EGEA

Listemizin son sırasında son 2 yıldır satış rakamlarının üzerine çıkan Fiat Egea’yı görüyoruz. Birçok filmlerde de kullanılan bu araç 70 bin TL bandında alınabilecek en mantıklı araçlar arasındadır. Aracın dış görünümü hem kaliteli hem de mükemmeldir. 1.2’den 1.6 litreye kadar motor bulunur ve hem hatchback hem de sedan olmak üzere üretimi vardır. Bu aracı da sizlere şiddetle önermekteyiz.

Sitemiz üzerinden Taşıt Kredisi ve diğer krediler ile ilgili kredi kampanyalarına bu bölümden ulaşabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu