fbpx
Kripto Para

Loopring Coin Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Günümüzde kripto paralar ve bu paraların borsaları oldukça popülerdir. Pek çok insan bu kripto para birimlerinden satın alıp yatırım yaparak para kazanmaktadır. Aynı zamanda sürekli yüksek miktarda alım satımlar yapıldığı için bu piyasadaki para birimlerinin değerleri de hızlı bir şekilde azalıp artmaktadır. Bu nedenle kimi zaman çok kolay kar elde ettiren kimi zaman ise insanları zarara uğratan bu piyasa bir çok insan tarafından sevilerek takip edilmektedir.  

loopring coin satılan yerler

 

Kripto para piyasasında yer alan sanal coinlere her gün bir yenisi eklenmektedir. Loopring coin de bunlardan biridir. Neredeyse popüler ve büyük sanal para birimleri kadar güven veren ve işlem özgürlüğü sağlayan bu coin pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu nedenle bu piyasada yer alan kişiler de “Loopring Coin nedir? Nasıl satın alınır?” gibi soruların cevaplarını aramaya başladılar.

Loopring Coin Nedir?

Loopring coin yakın zamanda oldukça etkili bir şekilde yükseliş gösteren para birimlerinden biridir.  Bu sanal para birimi pek çok alternatifinin aksine merkezsiz bir para protokolüne sahiptir. Bu özelliği sayesinde de rakiplerinin sahip olduğu pek çok dezavantajdan kurtuluyor. Loopring coini üreten ve geliştiren kişiler bu coinde hem merkezi protokollere hem de merkezsiz protokollere sahip bütün coinlerin iyi özelliklerini topladığını belirtmiştir. İlk kez 2017 senesinde üretilmeye başlayan bu loopring coin 2019 senesinin sonunda büyük bir ivmeyle popülerliğe yaklaştı. Günümüzde ise elde ettiği gelişmeler sayesinde oldukça popüler bir konumda yer alıyor.

Loopring Coin Nasıl Satın Alınır? 

Loopring coin de dahil olmak üzere pek çok coini alıp satabileceğiniz farklı borsalar bulunmaktadır. Bu borsalar güvenilirliklerine, popülerliklerine ve kalitesine göre değerlendirilerek yatırımcılar tarafından tercih edilir. Kullanıcılar da genellikle takip ettikleri yazılımcıların tavsiye ettiği borsaları kullanırlar. Binance, Huobi Global, Coinbase Pro, Kraken, Bitfinex ve KuCoin bu borsalardan sadece bazılarıdır. Ancak en güvenilir ve popüler olan sanal para borsası Binance olarak bilinmektedir. Loopring coini de Binance borsasından kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için gereken adımlar şunlardır:

  • Loopring coin edinebilmek öncelikle Binance bakiyenize para yükleyerek kripto para almanız gerkeir. 
  • Bu yüzden Binance web sitesinde, üst kısımda yer alan “Kripto Al” butonuna ve ardından “Kredi/Banka Kartı” butonuna tıklamalısınız. 
  • Açılacak pencereden yapmak istediğiniz işlem miktarını seçip, Coin sekmesiden Tether’i seçin. 
  • Tether yani USDT edinmenizin ardından tekrar sol üst ksıımdaki “Al-Sat” butonuna tıklayın.
  • Açılacak önizlemedeki “Klasik” seçeneğine tıklayın. 
  • Sıradaki adımda üst kısımdaki USDT seçeneğine tıklayarak, arama çubuğuna Loopring Coin yazın.
  • Çıkan sonuçlardan Loopring Coing yani LRC seçeneğini seçin. 
  • Ardından  “LRC AL” kısmına tıklayıp, satın almak istediğiniz miktarı yazın.
  • İşleminizi tamamlamak için ödeme kısmını onaylayın.

Loopring coin benzeri alt coinler ile ilgili bilgi almak için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu