fbpx
Arabalar

80 bin TLye Alınabilecek 0 km ve İkinci El Araç Öneriler

Maalesef son dönemde artan 0 km araç fiyatları yine tüketicileri ikinci el araba almaya yöneltti diyebiliriz. Tabii ki bu fiyat artışlarının bazı sebepleri bulunuyor. Öyle ki oldukça teknolojiyi içerisinde barındıran ve üstün özellikleri olan birçok araç, artık hayata tamamen girmiştir. Fiyatları da sahip olduğu özelliklerine ve marka değerine göre farklılık gösteren araçlar, belirli bir fiyattan satışa sunulmaktadır. Günümüzde bilindiği üzere artık 45 bin TL’den daha aşağıda bir fiyat ile 0 kilometre bir araç alınmıyor ve fiyatlar 45 bin TL’den başlıyor. Şimdi sizlere bu yazımızda 80 bin TL civarında olan 0 kilometre alınabilecek araçlar hakkında bilgi vermek ve kararsız olan okuyucularımıza yardımcı olmak istiyoruz.

  • HONDA CİVİC

Honda motorunun dayanıklığını bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz. Japonların araba konusunda üretimlerinin ne denli önemli olduğunu bilmekteyiz. Honda Civic modeli 80 bin TL civarına alınabilecek en mantıklı öneridir. Civic modellerinin fabrika çıkışlı gazlı ve benzinli olmak üzere 1.6 litre motoru bulunmaktadır. Ayrıca aileler için de kaliteli segmentde yer alan bir araçtır diyebiliriz.

  • HYUNDAİ ELANTRA

Hyundai markası i20 modeliyle oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmıştır. Fakat zengin işi olarak tabir edilen aracı olan Elanta, bu konuda oldukça ön planda yer almaktadır. Hyundai Elantra’yı 80 bin TL civarın alabilirsiniz. Ayrıca bu aracın benzinli ve dizel olmak üzere ve 1.4 ve 1.6 olmak üzere farklı motor türleri bulunmaktadır. Geniş araçlar arasındadır ve hem hız tutukunları hem de klasik seven bireylere önerimizdir.

  • FORD FOCUS

Ford’un yol tutuş özellikleriyle başlamak istiyoruz. 80 bin TL civarın alınabilecek en mantıklı araçtır. Hem iç donanımı hem dış aksamı, hem de makine parçaları üst düzey özellikleri içerisinde barındırmaktadır. Sportif severseniz hatchback, klasik severseniz de sedan modelini sizlere önerebiliriz. Ayrıca 1.3 den 2.0’a kadar pek çok motoru bulunmaktadır. Dizey ve benzinli önden çekişli şanzımanları da bulunmaktadır.

  • OPEL ASTRA

Listemizin 4. Sırada opel markasının Astra modeli geliyor. Astra tıpkı focusda olduğu gibi hem sedan hem de hatchback modeliyle geliyor. Sedan araçlarının bagajı 1800 litreye kadardır ve gerçekten aile aracı oldupunu kanıtlamıştır. Bunun dışında aracın 1.25’den 1.8’e kadar önden çekişli şanzımanlı motorları bulunmaktadır. Hem dizel hem de benzinli olarak üretimi yapılan bu aracı, sizlerde 80 bin TL civarında satın alabilirsiniz.

80 bine arac tavsiyesi
80 bin tl ye alinabilecek 0 km ve ikinci el arac onerileri
  • RENAULT TALİSMAN

Listemizin son sırasında Renault markasının gözde aracı, talismanı görüyoruz. Bu aracın 80 bin TL civarına 0 kilometresi değil de, yalnızca ikinci eli alınabilir. Fakat arabanın temiz olmasına dikkat ediniz. Renault talisman hem aile arabasıdır hem de süratli bir araçtır. Dizel ve benzinli olmak üzere, iki farklı motor ile beraber üretilir. Bazı paketlerinde rakamların 100 bin TL ‘yi bile geçebileceğini de unutmayınız.

Sitemiz üzerinden güncel olarak Taşıt Kredisi Kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu