Ziraat Bankası Başak Kart Başvurusu Nasıl Yapılır Şartlar Neler

Tarım, hayvancılık ve Çiftçilik ile ilgili finansman destekleri denilince akla ilk gelen bankalardan birisi de Ziraat Bankası ‘dır. Ziraat Bankası ‘nın çiftçilere özel bir çok uygulama ve imkanı bulunmakla birlikte; bu yazımızda siz değerli okurlarımız için Ziraat Bankası Başak Kart Başvurusu Nasıl Yapılır Şartlar Neler kısaca bahsetmeye çalışacağız.

Ziraat Bankası Başak Kart Başvurusu Nasıl Yapılır Şartlar Neler

Ziraat Bankası Başak Kart

Ziraat Bankası Başak Kart Başvuru Yöntemleri

Bilindiği üzere Ziraat Bankası, devlet destekli bir bankadır. Özellikle ülke ekonomisine katkı sağlamak ve işletmeler arasındaki rekabeti arttırmak için, bazı fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlardan bir tanesi olarak Ziraat Bankası Başak Kartı’nı verebiliriz. Başak Kart’ın amacı, tarımsal faaliyetler için kullanılan mazot,gübre, fide, tohum, seracılık ve arcılık vb gibi malzemeleri satın almak ve harcamalarını avantajlı şekilde yapmaktır. Başak Kart’ın birçok faydası ve avantajı vardır.

Ziraat Bankası Başak Kart’ın ayrıcalıkları arasında;

 • Mazot, gübre, ilaç vb. tarımsal ürünleri satan üye mağazalardan veya işyerlerinde yaparak kredinizi sorunsuz kullanabilir, Başakkart anlaşmalı yaygın üye işyerlerinin sizlere sunmuş olduğu avantajlardan yararlanılabilir.
 • Kredinizi 5 aya kadar faizsiz şekilde kullanılabilir.
 • Ziraat Bankası şubelerinden 7 gün/24 saat banka atmlerinden nakit avans çekilebilir.
 • Çaldırma veya düşürme riski ortadan tamamen kalkar.
 • Ödemelerin vadesi, hasat zamanına göre belirlenebilir.
 • Kredilerde kullanılan gün kadar faiz ödenir.
 • İndirimli faiz oranlarından başarılı şekilde yararlanılır.
 • Banka kartı olarak tercih edilebilir.
 • TMO ve destekleme ödemelerine tek bir kart ile ulaşılabilir.

Sizlerde yukarıdaki avantajlardan yararlanmak için, Ziraat Bankası Başak Kart Başvuru Yöntemlerini tercih edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Başak Kart’ı Nasıl Alabilirim

Bu kart için sadece en yakın şubeye giderek başvuru yapabilirsiniz. Başvuru işlemleri için, Ziraat Bankası’nın kobi yetkilisi ile görüşme yapıp, Başak Kart başvuru yapmak istiyorum demeniz yeterli olacaktır. Şube Kobi yetkilisi sizlerden birkaç imza alacaktır ve başvurunuz tamamlanacaktır. Başak Kart’ı alabilmek için bazı evraklar da istenmektedir. Bu evraklar, Kimlik fotokopisi, çiftçi olduğunu kanıtlayan belgeler, gelir belgesi, imza sirküleri vb gibi bilinen vergilerdir. Detaylı olarak istenen belge listesine, en yakın Ziraat Bankası’ndan ulaşabilirsiniz. Başak Kart başvurunuz eğer olumlu karşılanırsa, ister şubeden isterseniz de vermiş olduğunuz adreslerden alabilirsiniz. Kart evinize kurye aracılığı ile gelir ve ücret ödemeden teslim alınmaktadır. İstenen imzalarda, kuryeler aracılığı ile atılır. Ziraat Bankası Başak Kart Başvuru Yöntemleri, yalnızca bununla sınırlıdır ve bu kart için online başvuru yoktur.

İlginizi Çekebilir :  Çiftçi Arazi Alım Kredisinde Ziraat Bankasından Özel Teklif

Bu kart hakkında detaylı bilgilere ulaşmak ve tüm detaylara bakmak için, http://www.ziraat.com.tr/tr/Kobi/Kartlar/Pages/Basakkart.aspx adresine giriş yapabilirsiniz.

Etiketler:

data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num="4" data-matched-content-columns-num="1" data-ad-format="autorelaxed">
Ziraat Bankası Başak Kart Başvurusu Nasıl Yapılır Şartlar Neler Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. niyazi dedi ki:

  sayfalar açılmıyor

  1. Admin dedi ki:

   Merhabalar Niyaz Bey,
   Başak Kart Başvurusu sayfası açılıyor, herhangi bir sorun gözükmüyor.

 2. Ayşe dedi ki:

  Kredi kartı ihtiyacım var

 3. mustafa işci dedi ki:

  başak kart almak istiyorum

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Mustafa Bey,
   Yazımız içeriğinde bahsettiğimiz şekilde Başakkart Başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sayfa başına git