fbpx
İhtiyaç KredisiKredi KampanyalarıZiraat Bankası

Ziraat Bankası 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi ve Örnek Ödeme Planı

Ziraat Bankası toplumda uzun bir zamandır aktifliğini sürdüren ve devlet bankaları arasında yer alan bir bankadır. Acil ihtiyaçlar konusudna uygun faiz oranıyla finansman desteklerini sunan Ziraat Bankası hem konut, hem ihtiyaç hem de taşıt kredilerinde avantajlı teklifler vermektedir. Ayrıca maaşlarınızı Ziraat Bankası üzerinden alan bireyler, kısa süre içerisinde istediği paraları 60 aya kadar vadeyle sahip olabilecektir. Ziraat Bankası ihtiyaç kredilerinde de avantajlı teklifler sunan bir bankadır.

ziraat 50 bin kredi
ziraat bankasi 50 bin tl kredinin geri odemesi ne kadar

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Nedir?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi, bireylerin kısa süreli ihtiyaçlarını giderebilmesi, nakit gereksinimi olduğunda bu sorunun üstesinden gelmesini ve istediği finansman desteğini alabilmesini hedef almıştır. Ziraat Bankası Kasım ay kapsamında buna göre İhtiyaç kredisi faiz oranlarını düzenlemiş ve uygun faiz oranlarından aktif etmiştir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu ihtiyaç kredileri, online olarak bşavurulabilir. Fakat bu krediler online olarak alınamaz. Bunun için en yakın şubeye gitmeniz ve gereken işlemleri tamamlamanız gerekmektedir. Dilerseniz https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bireysel/Krediler/Pages/TuketiciKredisi.aspx adresine giriş yapabilir ve kısa içerisinde başvuruları açabilirsiniz. Buna ek olarak başvurular telefon bankacılığı ile ve aynı zamanda en yakın şubeler üzerinden de 7 gün 24 saat alınmaktadır.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Ve Vadelendirmeler

 Ziraat Bankası ihtiyaç kredilerinde 60 aya kadar vade yapmaktadır. 3 aydan 60 aya kadar sunulan vade sistemiyle beraber, uygun faiz oranıyla sizlerde ihtiyaçlarınızı tüketici kredisi kullanarak giderebilirsiniz. Şuanda Ziraat Bankası bu krediyi %1.12 ’lük avantajlı faiz oranıyla sunmaktadır. Ayrıca kredi alınırken vade sistemine göre değişen bir faiz oranı yoktur. Yani sizler 3 aylık vade sistemiyle kredi çekseniz ya da 60 aylık vadeyle kredi çekseniz dahi, aynı faiz oranı aktif olacaktır. Şimdi sizlere 12, 24, 36, 48 ve 60 ay vade sistemine göre çekilen 50 bin TL ihtiyaç kredisi ve ödeme planlarını aktaracağız. Bu hesaplama sabit 50 bin Tl yapılmıştır ve tüm masraflar, giderler tablolar halinde sizlere detaylı olarak sunulmuştur.

Örnek Ödeme Planı 1:

Çekilen Kredi Tutarı Faiz Oranı Vade Süresi Aylık Ödeme Tutarı Ekstra Masraflar Toplam Geri Ödeme
50.000 TL %1.12 12 AY 4.580 TL 250 TL 55.216.89 TL

Örnek Ödeme Planı 2:

Çekilen Kredi Tutarı Faiz Oranı Vade Süresi Aylık Ödeme Tutarı Ekstra Masraflar Toplam Geri Ödeme
50.000 TL %1.12 24 AY 2.493 TL 250 TL 60.075 TL

Örnek Ödeme Planı 3:

Çekilen Kredi Tutarı Faiz Oranı Vade Süresi Aylık Ödeme Tutarı Ekstra Masraflar Toplam Geri Ödeme
50.000 TL %1.12 36 AY 1.804 TL 250 TL 65.194.36 TL
ziraat ihtiyaç kredisi
ziraat bankasi 50 bin tl ihtiyac kredisi ve ornek odeme plani

Örnek Ödeme Planı 4:

Çekilen Kredi Tutarı Faiz Oranı Vade Süresi Aylık Ödeme Tutarı Ekstra Masraflar Toplam Geri Ödeme
50.000 TL %1.12 48 AY 1.465 TL 250 TL 70.569.54 TL

Sitemiz üzerinden güncel olarak kredi kampanyaları bölümünü buradan inceleyerek bankaların güncel kampanya, faiz oranları ve örnek ödeme planları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu