fbpx
Dijital ParaKripto Para

Şeyma Subaşı Coin Nedir?

Ülke olarak çok hareketli bir gündeme sahibiz. Gündemi fazlasıyla meşgul eden konulardan biri dijital paralar. Bir diğeri ise Şeyma Subaşı. Öyle ki her söylediği veya yaptığıyla gündemde olay yaratıyor. Son zamanlarda Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Salouissi ile evlenme hazırlıkları ile gündem olan Şeyma Subaşı, bu kez de Şeyma Subaşı Coin adıyla gündem oldu. Geçtiğimiz günlerde bilindiği üzere ünlü isimlerin adına coin çıkartılmasına şahit olmuştuk. Sedat Peker’in adına çıkartılan coinden sonra ünlü sanatçı Müslüm Gürses adına “Müslüm baba” coin çıkartılmıştı. Bu sefer de gündemi sallayan Şeyma Subaşı Coin PancakeSwap borsasında 6 Haziran saat 03.00 sularında sistemde listelenerek alım satıma çıkartıldı. Peki Şeyma Subaşı nedir? Nasıl satın alınır? Konunun ayrıntıları yazımızda sizlerle birlikte.

“Şeyma Subaşı Coin Nedir?” isimli yazımız dikkatini çektiyse, “Sedatpeker Coin Nedir?” yazısı da ilginizi çekecektir.

Şeyma Subaşı Coin Nasıl Alınır?

Bilindiği gibi Şeyma Subaşı coin PancakeSwap borsasında listelenerek alım-satıma çıkartıldı. Peki, Şeyma Subaşı coin nasıl alınır?

  • Herhangi bir coin almak istediğinizde öncelikle dijital bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Metamask, Trust Wallet ve muadili olan birçok sistemden kendinize bir dijital cüzdan oluşturmalısınız.
  • Ondan sonra dijital cüzdanınıza banka hesabınız, Papara veya Paribu gibi sistemlerden para aktarabilirsiniz.
  • Kripto paralar borsalarında istediğiniz para birimleri ile değiş tokuş yapabilirsiniz. Lakin Dijital cüzdandan PancakeSwap üzerinde alım satım yapacaksanız genellikle Dolar(USD) bazında para aktarmanız gerekir. Çünkü Dolar(USD) veya kripto paralar arasında alım satım yapabilirsiniz.

Peki, Şeyma Subaşı Coin’i nerden bulup alıp satacağız ya da takas yapacağız? Evet, sistemde her paranın bir kontrat adresi mevcuttur. İsim ile de bulunabileceği gibi, kontrat adresini öğrenip oradan almak daha güvenli ve sağlıklı olacaktır. Şeyma Subasi (SYMS) coin’in kontrat adresi: “0x5d78c3a5337c28925913bd4799b61cdb9da31925”. Kontrat adresinin doğruluğunu Poocoin.app adresinden doğrulayabilirsiniz. Ayrıca her coin’le ilgili daha farklı bilgilere anlık ulaşabilir ve hareketlerini de izleyebilirsiniz.

Şeyma Subaşı Coin Güvenli mi?

Dijital para dünyasında çıkartılan her coin’in güvenli bir şekilde piyasada takası söz konusu değildir. Hangi coinin sağlam bir temelde ileriye dönük hedeflerinin olduğunu araştırarak öğrenebilirsiniz. Aksi takdirde hedefi ve bir geleceği olmayan gem coinlere (yeni coinlere) denk gelebilirsiniz. Gem coin herhangi birinin veya birkaç kişinin basitçe yazılımsal olarak çıkarabileceği dijital para çeşididir. Birçok projede tamamen dolandırmaya yönelik listelenen scam coinler olabilir. Scam; dolandırıcıların çıkardıkları coinlere verdikleri isimdir. Dijital paraların sistemde yerini aldıktan sonra güvenebilmeniz için birtakım özelliklerini gözden geçirmeniz gerekir. Coinin bir kısmının sistemde yakılması, likit’in kilitli olması ve o paranın farklı cüzdanlarda hangi oranda bulundukları önem arz etmektedir. Tabi bunların sağlanması paranın güvenli olduğunu göstermez. Projenin sağlam bir temeli ve bir ekibe sahip olması da etkilemektedir.

Dolayısıyla Şeyma Subası Coin 0.002 Dolar dolaylarında 100 bin adet ile satışa sunulmuştur. En yüksek değeri 4.7 Dolar ile çıkışından bir gün sonra 7 Haziranda kaydedildi. O günden sonra ivmeli olarak değer kaybetmekte ve şuan sadece 370 dijital cüzdanda bulunmaktadır.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu